Tetőventilátor Dalap BATRON/400V 310
Cikkszám:
DA9144
Rendelésre elérhető
A Tetőventilátor Dalap BATRON/400V 310 tetőventilátor Ø 285 mm átmérővel és 1950 m3/h légszállítási kapacitással kiváló választás ipari és lakossági szellőzéshez.
Csomagajánlatok
Részletek
A Tetőventilátor Dalap BATRON/400V 310 tetőventilátor Ø 285 mm átmérővel és 1950 m3/h légszállítási kapacitással kiváló választás ipari és lakossági szellőzéshez. Alkalmas tetőkre és függőleges szellőzőaknákra, ideális például uszodákba, kórházakba, raktárakba, éttermekbe vagy társasházak központi szellőzőrendszeréhez.
Design
Telepítés
Motor
Főbb előnyök:
  • 1950 m3/h légszállítási kapacitás
  • Korrózióálló acél ház fekete polimer bevonattal
  • Opcionálisan vásárolható telepítő keret
  • Halk működés és hosszú élettartam
Adatok
Légszállítás1:
1 950 m3/h
Átmérő:
285 mm
Feszültség:
400 V
Teljesítmény:
110 W
Áramerősség:
0,32 A