Gree GUD35PS/A-T légcsatornázható klíma 3,5 kW
Cikkszám:
GUD35
Rendelésre elérhető
Csomagajánlatok
Részletek
Csoport
Légcsatornás, U Match
Kategória
Lakossági klímaberendezések
Kivitel
Légcsatornás
Márka
Gree
Energiaosztály
A++/A+
Beltéri zajszint (hűtés)
41 dB(A)
Hűtőközeg
R32
Csőméret foly/gőz
6/10 mm
Légszállítás
650 m3/h
Kompresszor
Inverter
Hűtőteljesítmény
3,5 kW
Fűtőteljesítmény
4 kW
Kiemelt tulajdonság
Téliesített modellek
Rendben
Légcsatornázható klímák – Gree U Match megoldások
Hogyan működik a légcsatornázható klíma?
A Gree U Match légcsatornázható klíma előnyei
Kiemelt tulajdonságok:
  • Egyenletes hőeloszlás: minden helyiségben optimális hőmérsékletet nyújt.
  • Hűtés és fűtés: a téliesített Gree U Match klímák egész évben hatékonyan működnek.
  • Csendes üzem: az alacsony zajszint ideális otthoni és munkahelyi környezetben is.
  • Energiatakarékos működés: az innovatív inverteres technológia csökkenti az energiafelhasználást.
Mikor érdemes légcsatornázható klímát választani?
A légcsatornás klíma tökéletes megoldás:
  • új építésű társasházakban,
  • nagyobb családi házakban,
  • irodákban, kereskedelmi és ipari ingatlanokban,
    ahol egyszerre több helyiség hűtése és fűtése szükséges.
Tévhitek a légcsatornázható klímákról
  • „A klíma zajos” – A modern Gree U Match klímák csendes működésre lettek tervezve.
Gree U Match – a tudatos választás
Adatok
H TARIFA KOMPATIBILIS:
Igen
Névleges kapacitás hűtés:
3 500 W
Névleges kapacitás fűtés:
4 000 W
Fűtésre optimalizált:
Igen
Energia címke fűtés:
A+
Energia címke hűtés:
A++
Beltéri Zajszint:
41 dB (A)
Garancia:
3 év
AHA GROUP
Hasonló termékek
Betöltés...