Gree GUD71PHS1/A-S légcsatornázható klíma 7 kW
Cikkszám:
GUD71
Rendelésre elérhető
Csomagajánlatok
Részletek
Csoport
Légcsatornás, U Match
Kategória
Lakossági klímaberendezések
Kivitel
Légcsatornás
Márka
Gree
Energiaosztály
A++/A+
Beltéri zajszint (hűtés)
35/33/31 dB(A)
Beltéri tömeg
29,5 kg
Beltéri méret
900x655x260 mm
Hűtőközeg
R32
Csőméret foly/gőz
10/16 mm
Légszállítás
1100 m3/h
Kompresszor
Inverter
Kültéri méret
889x660x340 mm
Hűtőteljesítmény
7,1 kW
Fűtőteljesítmény
8 kW
Kiemelt tulajdonság
Légcsatornázható klímák – Gree U Match megoldások
Hogyan működik a légcsatornázható klíma?
A Gree U Match légcsatornázható klíma előnyei
Kiemelt tulajdonságok:
·        Egyenletes hőeloszlás: minden helyiségben optimális hőmérsékletet nyújt.
·        Hűtés és fűtés: a téliesített Gree U Match klímák egész évben hatékonyan működnek.
·        Csendes üzem: az alacsony zajszint ideális otthoni és munkahelyi környezetben is.
Mikor érdemes légcsatornázható klímát választani?
légcsatornás klíma tökéletes megoldás:
·        új építésű társasházakban,
·        nagyobb családi házakban,
·        irodákban, kereskedelmi és ipari ingatlanokban,
ahol egyszerre több helyiség hűtése és fűtése szükséges.
Tévhitek a légcsatornázható klímákról
·        „A klíma zajos” – A modern Gree U Match klímák csendes működésre lettek tervezve.
Gree U Match – a tudatos választás
Adatok
Névleges kapacitás hűtés:
7 100 W
Névleges kapacitás fűtés:
8 000 W
Fűtésre optimalizált:
Igen
Energia címke fűtés:
A++
Energia címke hűtés:
A+
Garancia:
3 év
AHA GROUP
Hasonló termékek
Betöltés...